Humpolec 6.11.2010 - Vyhlašování mistrů za sezónu 2010

Na vyhlášení mistrovství ČR v autokrosu do Humpolce jsme přijeli v sedmi. Já, Pavel s manželkou Ivetou, Tomáš s přítelkyní Monikou a Petr s přítelkyní Gábinou. Karel byl celý víkend s manželkou na wellness, který už jednou překládal kvůli závodu v Itálii a tudíž druhé přeložení nepřicházelo v úvahu...

Na pozvánce byl vstup pro 4 osoby zdarma a za další 3 se muselo zaplatit "startovné", nicméně vstupenku na ruku jsme letos poprvé nedostali :) Jídla na rautu bylo opravdu dost, výběr byl také velmi dobrý, chutnalo nám, takže vše v pořádku. Jako kulturní vložka mezi rallycrossem a autocrossem byla Olga Lounová, která zazpívala.

V D5 1.místo Vlastimil Burian, 2.místo Lubor Zívr, 3.místo Jakub Bitmann, všichni odchovanci trabantcrossu. V D1 1.místo Miroslav Neumann, 2.místo Vlastimil Burian, 3.místo Dušan Hořčička. Vyhlášení vítězů proběhlo docela rychle a pak už začala ta správná zábava.

U mistra Kartcrossu Romana Poláka byla oslava se všemi Nej...

Kapela hrála oblíbené hity, také na přání a všichni si přišli na své.